Den dopravy zdarma

Aktuální slevy naleznete na konci této stránky!

Doprava a platba

Platba

Objednané zboží je k odeslání nejčastěji do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky (příp.úhrady objednávky), nejpozději však do 15 prac. dnů.

Pokud však z nějakého důvodu není možné tuto lhůtu dodržet (zboží není na skladě, přestalo se vyrábět…), budeme Vás o tom neprodleně informovat. O odeslání zboží budete informováni e-mailem.

Nabízíme též možnost expres doručení – nutná předem dohoda e-mailem nebo telefonická.

Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží, některý z těchto způsobů jeho doručení a platby v rámci  České  republiky:

Bankovním převodem

Obyčejný balík -  poštovné 89,-Kč (doručení do 3 pracovních dnů)

Balík do ruky, na poštu – poštovné 119,- Kč (doručení následující prac. den po dni předání ČP)

- zboží je odesláno prostřednictvím České pošty až po vplynutí částky na náš účet,
který je též uvedený v potvrzujícím e-mailu při objednávce

Náš účet je: CSOB Uherský Brod č.ú. 217 650 004/0300

Variabilní symbol odpovídá číslu Vaší objednávky.

                                                                                                                                                                              

Dobírkou

Obyčejný balík (do 1kg včetně obalu)-  zásilka na dobírku  119,- Kč,

Obyčený balík (nad 1kg včetně obalu) - zásilka na dobírku 129,-Kč

Balík do ruky, na poštu – zásilka na dobírku 139,-Kč (zásilka dodána ČP do následujícího pracovního dne ode dne podání)

Omlouváme se našim milím zákazníkům, ale z důvodu zdražení služeb Českém pošty, jsme museli přistoupit k drobnému navýšení cen za doručení na dobírku. 

Žádáme tímto Vás, naši milí zákazníci, aby v případě nedoručení ČP (jak avizuje ČP doručení do 3.pracovních dnů v rámci ČR),při platbě na dobírku, nám tento fakt neprodleně sdělovali, nejlépe e-mailem. 

Doprava

Obchodní balík je poštou po  neúspěšném doručení skladován na poště příjemce 5 dnů.

Zboží odeslané dobírkou prostřednictvím České pošty zaplatíte při převzetí. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, vyhrazuje si prodejce požadovat po kupujícím částku na pokrytí zasílacích nákladů 250,- Kč. Pokud bude chtít kupující znovu odeslat zamluvené zboží (musí svou vůli vyjádřit jednoznačně pouze písemně, e-mailem), bude mu účtováno 2x poštovné.

Při objednávce zboží nad 1999,-Kč vč. DPH doprava ZDARMA

Při neuhrazení námi vystavené faktury v termínu, bude účtována smluvní pokuta ve výši 2 % z fakturované částky za každý započatý den prodlení.

Kupující je povinen dodané zboží a připojené doklady neprodleně po jejich převzetí prohlédnout a zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud příjemce zjistí zjevné vady, oznámí tuto skutečnost na místě přepravci, který je povinen sepsat na místě zápis o škodě. Tento zápis je nezbytný k vyřízení reklamace!

Zákazník má právo poškozenou zásilku nepřebrat, v tomto případě je nutné sepsat s dopravcem zápis o škodě a zároveň ihned kontaktovat náš internetový obchod telefonicky nebo e-mailem.

Doporučený postup při poškozeném obsahu převzaté zásilky

Pokud zásilka nevykazuje známky poškození a je adresátem potvrzen přebírací protokol dopravci, stává se zásilka vlastnictvím kupujícího. Po převzetí zásilky je další reklamace ohledně poškozené zásilky řešena s dopravcem-Českou poštou. V případě zjištění poškození zboží po otevření zásilky je nutné uplatnit reklamaci na kterékoliv pobočce České pošty ve lhůtě 2 pracovních dnů od převzetí předložením zásilky ve stavu, v jakém byla dodána. Česká pošta nepřijme reklamaci, pokud byla reklamovaná závada patrná už při dodání. Je důležité zachovat zásilku v původním stavu včetně obalů a výplní.

V případě jakéhokoli dotazu nás můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Budeme dělat vše, co je v našich silách, aby jste byli s nákupem u nás vždy spokojeni-jsme tu pro Vás.

Slevy

Od 1.1.2015 nabízíme slevy našim milým zákazníkům v této podobě:

Pro stálé zákazníky 3% nebo 5% slevy na každý nákup

3% - automaticky obdrží Ti zákazníci, kteří v průběhu posledních 12-ti měsíců, zakoupili v našem obchodě v minimální hodnotě 10 000,-Kč vč.DPH, bez poštovného. Tato sleva je platná po dobu 12.-ti měsíců ode dne dovršení nákupů v hodnotě 10.000,-Kč.

5% - automaticky obdrží Ti zákazníci, kteří v průběhu posledních 12 měsíců , zakoupili v našem obchodě v minimální hodnotě 19 999,-Kč vč.DPH, bez poštovného. Tato sleva je platná po dobu 12.-ti měsíců ode dne dovršení nákupů v hodnotě 19.999,-Kč.

10% - při jednorázovém nákupu v hodnotě nad 6.500,-Kč vč. DPH (bez poštovného). Tato sleva je platná od 1.1.2015 -     do 31.12.2015

 

 Akce

od 27.11.2015 (od 13.00 hodiny) do 28.11.2015 (do 13.00 hodiny)

Zapojte spolupracovnice, spolupracovníky, kamarádky i kamarády, známé i rodinu...

Udělejte objednávku nad 499,-Kč a vyberte platbu předem a my Vám doručíme vše co si u nás vyberete ZDARMA, na adresu do práce či domů doporučeným balíčkem.

 

 

Organza svatební, organza sváteční, organza pro dekoraci

Facebook